Nová zařízení pro věřejné záchody – sušiče rukou a vlasů

Posted on 14/02/2019 8:42pm

I ve věřejném záchodě a koupelnách v hotelu buď posilovně vybavení může se velmi líšit mezi sebou. Kromě záchodových mis a dvířek také přístroje na sušení ruk nebo vlasů jsou velmi klíčová součást toho, co je potřebné. Uživatelé chtěji nejen držet hygienu, ale i umýt vlasy buď ruce v pohodlném místě, co současně umožňují rozmanité kvalitní záchodové výrobky, dostupné v odborních obchodech.
hotel
Author: Elsie Hui
Source: http://www.flickr.com
Patří k nim například bazénové fény – přístroje, díky kterým sušení rukou buď vlasů je komfortní a velmi rychlé. Trvale připevněné do stěny, dokonalé nahradí obyčejné vysouseče vlasů. Takové fény jsou tak projektované, aby sloužily na dlouhý čas, ikdyž hodně lidí je používá asi každý den – proto nejlevnější fény nevždycky budou nejlepším nápadem, zejména když záchod se nachází ve velkém hostelu anebo na plovárně.Většinou bazénové fény jsou pistolové buď hadicové, ale jsou přitomné rovněž fény nemobilní, méně komfortní, ale trvalejší a odolnější proti poškození. Skoro každé bazénové fény teď mají moderní styl, ale nabídka barev a designů je docela rozsáhlá – díky tomu přizpůsobení zařízení do vzhledu celého interiéru je docela snadné. Populární barvy jsou na příklad chrom, šedá, bílá buď tmavomodrá, ale vůbec nejsou to jediné možnosti.

koupelna
Source: www.sxc.hu
Během stavby koupelny nejlépe pamatovat, že kromě fénů na vlasy další užitečné zařízení které stojí mít ve věřejném záchodě jsou tryskové osoušeče rukou: je to nejen rychlý a ekonomický, ale i jeden z nejvíc hygienických způsobů na osoušení umytých ruk. Tryskové osouseče pracují především díky produkci stlačeného vzduchu, horkého buď chladného. Prestože je používaná elektřina, ososeče rukou jsou často ekonomičtější, jestli je srovnat s nakupováním papírových ručníků – nejméně pokud jde o odvoz odpádků.

Před nákupy stojí to za to, udělat alespoň jakousi selekci a vybrat jedině efektivní a zároveň nejergonomičtější sušiče a brát to jako investice. Během instalaci určitě klíčová je vhodná vzdálenost všech elektrických zařízení od vody, především tekoucí – může to působit škodnou nehodu. Taková vybavení pro věřejné záchody jako tryskové osouseče rukou anebo různorodé typy fénů na vlasy nejlépe kupovat jedině u nejlepších firem – potom podmínky záruk jsou pro objednavatelé často lepší.

Tags: hotelu, bazénové, stavby, montáži