Úvod

Ochrana životního prostředí se vyplatí!

Posted on 02/08/2017 9:38am
barvy
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
ekologové bijí na poplach: naše planeta je v opravdu hrozném stavu. Znečistění vody je tak velké, že určITá část lidské populace má omezený přístup k pitné vodě. Města trapí smog a zvětšující se hory odpadu.
Read more >>

Nejlepší vybavení pro zdravý chův stoku

Posted on 02/08/2017 8:55am
nádrže na písek a sůl
Author: Douglas Scortegagna
Source: http://www.flickr.com
Mít svůj chov hospodářských zvířat je klíčová a občas obtížná, ale zároveň velice výnosná investice. Aby ona byla celkově úspěšná, dnes stojí to za to, pečlivě prohlížet nové trendy v prodeji potravinářských výrobků
Read more >>

Jak vypadá nejčastěji výroba zkrutných pružin – shrnutí

Posted on 22/02/2016 12:02pm
pružiny
Source: pixabay.com
Výroba pružin je v dnešní době velmi nutné odvětví průmyslu. Nejednou pružiny jsou základem správné a rychlé práce jiných, velmi složitých strojů. Přitomné v propisovacích tužkách, klavírových klávesnicech, automobilech a velkém počtu zařízení používaných každodenně, musejí fungovat dobré také když pracují intenzivně.
Read more >>

Co současně stojí vědět o výrobě soudobých pružin

Posted on 17/12/2015 2:56pm
Průmyslová jaro
Author: http://pixabay.com/
Source: http://pixabay.com/
Výrobu pružin v dnešní době nabízí celá řáda různých podníků. Z tohoto důvodu důležitá otázka je, jak rozlišovat autenticky pozoruhodné výrobky, aby potom všechno bylo v nejlepším pořádku. Dle znalců nejlepším nápadem bude se dozvědět, zda prodávané pružiny mají nějaké certifikáty, kolik trvá záruka, a jaké vybavení bylo používané během výroby.
Read more >>

Druhy průmyslových pružin a výroba – charakteristika

Posted on 15/12/2015 10:25am
pružiny
Author: http://www.freeimages.com/
Source: http://www.freeimages.com/
Pružiny mají pozoruhodnou poptávku kvůli ohromné účasti průmyslu v tuzemské ekonomie. Především v místech kde je vysoká technická úroveň průmyslu, trefné průmyslové pružiny jsou autentická nezbytnost. Dnes najdete je skoro všude, například v počítačových klávesnícech, dveřích a dvířkách na batérie elektronických strojů, částech letadel a pojistných ventilech. Tak doopravdy pružina je každý předmět který má účelné fyzické vlastnosti, a proto kromě už tradičních pružin z ocelového dratu jsou přitomné a jsou často používané pružiny plynové a pryžové.
Read more >>

Jaké je dnes použití průmyslových pružin – několik zajímavých informací

Posted on 10/12/2015 12:43pm
pružiny
Source: pixabay.com
Pružiny pro průmysl jsou většinou součást jakési odborné soustavy – hlavně strojů, otevíracích mechanismů a brzd. Jejích role jsou proto docela důležité a mnoho příkladů zařízení nemůže bez nich vůbec pracovat. Pružiny, dle druhu, se charakterizují velikou flexibilitou buď naopak – velikou odolnosti vůči fyzické síle, zvětšenou díky luxusní pružné látce.
Read more >>

Moderní továrny blízko Prahy – co nejlépe být si vědom

Posted on 02/12/2015 2:05pm
továrna
Author: Henrik Mayor
Source: http://www.flickr.com
Praha je nejen hlavní město v Čechách, ale také docela klíčový centr hromadíce mnoho moderních technologií a složitý průmysl. Proto v Praze a okolí vzníká velký počet moderních továren vyrábějicích rozmanité druhy výrobků – například populární odvětví současného průmyslu je motorový průmysl, potravinářství, vojenský a elektrární průmysl. Zejména v strojírenském průmyslu důležitá je vysoká robotizace a digitálně řízené stroje – díky těmto činitelům různé výrobky jsou vytvořené péčlivě a bezproblémově plní svoje úkoly.
Read more >>

Co nejlépe být si vědom o výrobě a přiděleních torzních pružin

Posted on 18/11/2015 3:32pm
Historické pružiny
Author: Internet Archive Book Images
Source: http://www.flickr.com
Produkce pružin není tak zcela snadná činnost. Aby pružiny mohly se charakterizovat nádhernou kvalitou, jejích proces výroby by měl splňovat několik klíčových podmínek – trefný typ kovu nebo další látky, vhodné tvarování, jiné zpracování polohotových výrobků a rozhodně rovněž testování. V současné době v Česku výroba nejrozmanitějších pružin – třeba zkrutných, vinutých, spirálových anebo pryžových – je na velmi vysoké úrovni kvůli velké účasti průmyslu v české ekonomie.
Read more >>

Výroba pružin – co teď nejlépe o něch pamatovat

Posted on 10/11/2015 3:50pm
pružiny
Source: http://www.sxc.hu/
Pružina je teď jednom z nejpozoruhodnějších výnalezů známých lidskosti. Jeji jednoduchost a všestranné funkce způsobily, že odéhrává klíčovou rolí už od prvních kroků v strojirenské technologií. Pružina může nejen přijímat tlak nebo uvolňovat, když je to nezbytné – a dává to celou řádu různých možností, začínajíc od amortizace a končíc na obdržení mechanické síly (kterých dobrým příkladem je katapult anebo kuše).
Read more >>

Co nyní nejlépe vědět o použití průmyslových pružin – shrnutí

Posted on 05/10/2015 10:26am
stalowe pręty
Author: Dāvis Mosāns
Source: http://www.flickr.com
Pružiny jsou nezbytné v rozmanitých průmyslových továrnách – začínajíc od výroby vozidel a končíc na zemědělství. Kvůli tak širokému použití se charakterizují velkou různorodosti – na trhu je dostupné široké množství druhů pružin a látek, ze kterých jsou vyraběné. Už v vozidlech – zároveň v kompletních výrobkách, jako na příklad automobily, a těch použitých do průmyslových činností – fungují pružiny zkrutné, kuželovité a tážné. Bez nich nefunguje mnoho zařízení, rovněž těch nejmodernějších.
Read more >>

Jaké jsou typy pružin a čím se označují

Posted on 05/10/2015 10:18am
Warsztat, narzędzia
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Pružiny v dnešní době mají celou řádu různorodých druhů a použití. Sice jejich fungování je jednoduché, jestli jde o fyzické vlastnosti, pružiny jsou potřebné v současných mechanismech – klavírových klávesnicech, dveřích, vozidlách a hodinkách. Jsou používané také v matracích, postelích a mnohu ostatních předmětů používaných každodenně. Nejběžnější druhy pružin jsou hlavně kovové – např. tlačné, zkrutné, vzpěrné a kroužkové – je viditelné, že je to docela velká různorodost, především protože každý ten typ má jiné použití.
Read more >>

Jak otevřít vlastní firmu v České republice – praktické tipy

Posted on 28/09/2015 2:05pm
průmysl
Author: USFWS Mountain-Prairie
Source: http://www.flickr.com
Založení svou firmu je dobrý způsob na začátek autentické kariéry. Díky tomu je možné získat nezávislost na politiku firmy, hodně nových kvalifikací a dobrou výdělku. V každým státě ačkoliv formální požadavky se líší – a proto nekaždý ví, jakým způsobem založit svou firmu v České republice. Teď odstartovat podníkaní není velký problém, naproti tomu aby udělat to úspěšně, nejlepším způsobem před otevřením podníku je skvělé poznat formální záležitosti a několik praktických tipů.
Read more >>

Výroba v Česku – moderní trendy v 2015 roku

Posted on 28/09/2015 1:58pm
průmysl
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
V ČR nechybějí rozmanité zajímavé výrobky. Proto dobré rozhodnutí je nyní se dozvědět, jaké jsou dnešní trendy, jestli jde o výrobu – díky tomu postoj vědomé spotřeby, kterého bodem je znalost místa výroby a lokální nakupování, je lehčí k držení. S výrobou v České republice jsou rovněž spojené velmi zajímavé informace – například nekaždý ví, že pro český průmysl a jeho výrobky typická je obrovská rozmanitost. K znamým na celosvětovém rozsahu českým výrobkům patří potřeby pro umělce, obuvnictví, auta (značka Škoda), lokální pivovarnictví a speciální šklo, ale docela důležitý příspěvek jsou také tř. zbrojní a stavební průmysl.
Read more >>

Produkce dobrých a trvanlivých pružin

Posted on 07/09/2015 4:26pm
pružiny
Source: http://www.sxc.hu/
Výroba pružin je současně docela vážná, protože mají ony hodně různých použití. Jsou to jedné z elementárních přístrojů znamých lidstvu – dokonce luky a šípy fungují díky prostému druhu pružiny, jakou jsou tětivy.
Read more >>

Atributy pružin

Posted on 17/08/2015 11:50am
Tažné pružiny ve strojích
Author: mpclemens
Source: http://www.flickr.com
Výrobce pružin nabidnují nám bohatý návrh svých produktů. Můžeme najít jakoukoliv pružinu, které potřebujeme a absolutně není to problem.
Výroba pružin je hodně komplikovaným postupem. Nejdůležitější je záčatek výroby per.
Read more >>