Vzhled a vybavení toalet na benzinových pumpách.

Posted on 12/02/2019 7:43am

Během delší cesty někdy musíme zastavit, aby využit toaletu. Občas záchody na benzínkách nejsou nejlepší jakosti. Nejhorší je nečistota, kterou můžete uvidět na některých benzinových pumpách. Níže chtěli bychom popisat jak měla by vypadat ideální toaleta. Především myslíme, že nejzakladnější je čistota.
Myslíme, že každá toaleta musí být čistá, jde o hygienu a naší zdraví. Jestli toaleta, kterou chcete použit je špinavá nedělejte toho! Oznámte celou situace obsluze čerpací stanicí. Jestli jde o vybavení záchodů na benzínkách kromě samozřejmých předmětů jako toaletní misa a umyvadlo v každém záchodě musí být místo na přebalovací pult. Je to tak podstatné z toho důvodu často cestujeme s dětmí. Je to jednoduché zařízení, které usnadní cestovaní.

Benzinové pumpy většinou jsou dostatečně moderní a můžete na nich najít všechno, co potřebujete. Na větších čerpacích stanicích kromě záchodů najdete též koupelny, především sprchy. Je to velmi zakládní hlavně pro profesionálních řidičů, kteří hodně hodin tráví ve svých autech. Vozidla jsou už opravdu novodobé, ale navzdory tomu není možné používat v nich toaletu nebo záchod. Samozřejmě pokud nejsme majitelem obytného vozidla. Pokud máte běžné auto a cestujete hodně kilometrů musíte aspoň občas zastavit na čerpací stanici.
toalety
Author: SCA Svenska Cellulosa Aktiebolaget
Source: http://www.flickr.com


Myslíme, že v dnešní době záchody na benzinových pumpách jsou opravdu kvalitně vybavené. Skoro všechny sítí vědí, že toaleta občas je nejlepší vizitkou benzinové pumpy. Jestli někde trefíme na ošklivý záchod budeme se snažit se vyhýbat čerpacích stanic této sítí. Může to způsobit ohromné ztráty pro celou společnost. Čerpací stanice není jen místem, kde můžeme natankovat naše vozidlo. Je to rovněž místo, kde můžeme oddechnout, něco sníst nebo vypit a také – co je hodně důležité během dalekých výletů – je to místo, kde můžeme využit toaletu a sprchu.Vždycky dohližujte na kvalitu záchodu. Jistě může se tak stát, že nějaký cestující, který užival záchod před námi zůstavil místo v úplným zmatku. Nejlíp nahlásit to obsluze čerpací stanici. Většina čerpacích stanic má speciální grafiky, díky kterém často kontroluji stav toalet, především jejich čistotu. Pokud existuji potřeba chvatně uklízejí, aby všichni řidiče, kteří se zastaví benzínce byli spokojení. Nejkratší jak je to jen možné: toalety na čerpacích stanicích především musejí být uklizené, nejlépe pokud můžete v nich nalézt sprchy. Základním vybavením měly by být rovněž přebalovací pulty.

Tags: toalety, Benzinova pumpa, benzína