Zajímavé nápady na aranžmá záchodů

Posted on 04/04/2019 5:07am

Během obnovy nebo prvního zařízení koupelny vážná je péče o moc mnohých činnosti. Krásný a vhodný nábytek, elegantní přizpůsobení dekorací, pohodlné sanitární přístroje jsou v současné době určitě nezbytnost. Díky pečlivému aranžmá koupelny také obyčejné osprchování může být pravdivým odpočinkém a možnosti regeneraci.


V takových prostorech, jako kuchyň nebo koupelna docela důležité je to spojení použitelnosti s vysokou úrovni stylu – když je to úspěšné, koupelna bude přímo okouzlujícím místem.

salon
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Dnes stojí brát v úvahu, že v aranžmá koupelen nábytek a vybavení vůbec není všechno. V rostoucí míře klíčové jsou rovněž různé dekorační přílohy, i nástěnné. Fototapety v dnešní době jsou dobrou volbou nejen v obývacího pokoje anebo ložnici – můžou málebně vypadat rovněž v koupelně buď záchodě. K důležitým kladům fototapet v takových prostorech patří jejich estetická hodnota, vysoká funkčnost obdržená díky textilům odolným proti vodě a snadná možnost optického zvětšení prostoru. V koupelnách a záchodech nejpopularnější motivy jsou přede vším oceány, pláže, lodě, horské vodopády buď vodní zvířata (tř. delfíny, kosatka dravá, klaun očkatý), a dokonce také fantastické bytosti (známé sirény). Velmi klimatické jsou rovněž ponorky, zejména pokud někomu se líbí Vernovy pověsti nebo styl industriální. Je vidět, že mořských a jiných vodních motivů je tolik, aby skoro každý mohl najit něco skvělého pro jakoukoliv koupelnu. Pokud zvolíte něco opravdu unikátního, fototapety budou pravdivou trefou do černého.


Fototapety vypadají skvělé také ve věřejných záchodech – díky nim i tak na první pohled nenápadné prostory můžou být autenticky unikátní. V takových místech, jako záchod v penziónu, kině buď obchodním domu možností je samozřejmě víc, protože ještě větší počet vzorů fototapet jim sluší – např. v kavárně může to být jídla, v kině – významné scény nebo postavy z dějin kinematografie. Rozhodně harmonie je vážná v každém prostoru – jedna velká fototapeta většinou zcela stačí v malém nebo středním záchodě. Velmi klíčové je, aby dalších dekorativních příloh nebylo příliš hodně – fototapety už jsou velice dekorační a může to působit vjem přehánění.

Tags: fototapety, koupelně, kině